Probiotiskās baktērijas ir mikroorganismi, kas uzlabo zarnu trakta darbību, imunitāti un veselību kopumā, palīdz organismam cīnīties ar vīrusiem, kā arī veicina vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos.

Savukārt prebiotikas jeb balastvielas kalpo kā pārtika zarnu mikroflorai un veicina probiotiku darbību. 

Ja probiotiku vai prebiotiku organismā nav pietiekamā daudzumā, sekas var būt dažādas, pirmām kārtām – nepareiza gremošanas sistēmas darbība, kuras rezultātā var rasties līdzsvara izmaiņas starp pozitīvajām un negatīvajām baktērijām, ko sauc par disbakteriozi. Zarnu mikrofloras disbakterioze izraisa vēdera pūšanos, caureju vai aizcietējumus, sēnīšu slimību rašanos, bet ilgākā periodā var veidoties vielmaiņas, vitamīnu sintēzes un imūnās sistēmas traucējumi. 

Lai novērstu iepriekš minētos simptomus, būtu jāievēro diēta un papildus uzturā nepieciešams lietot  preparātus, kuros ir visoptimālākais probiotiku un prebiotiku kopums. 

BIOFARMACIJA 20 Milliards sastāvā iekļautas dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas 20 miljardi KVV ** , kā arī dabiskas izcelsmes akācijas sveķu šķīstošās šķiedrvielas ar minerālu cinku. Tās rūpējas par zarnu trakta mikrofloras labsajūtu un veicina imūnsistēmas darbību.
BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *