Dr.med. Agnese Ruskule – preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente dalās iespaidos par Fillerina 932

Fillerina 932 acu gels mani patīkami pārsteidz ar savu vieglumu un efektivitāti. Gels ir lietojams ne tikai uz apakšējā acu plakstiņa, bet arī uz augšējās kustīgās daļas, kas sniedz pilnvērtīgu acu zonas kopšanu. Gels sniedz tūlītēju mitrinošu un liftinga efektu. Ideāli piemērots tūskainiem plakstiņiem, kā arī tumšo loku mazināšanai. Gēla sastāvā esošās dažādu lieluma hialuronskābes molekulas dziļi mitrina ādu un nodrošina sīko krunciņu samazināšanos. Piemērots gan pirms dažādām skaistuma injekcijām, gan pēc tam, nodrošinot kombinētu kopšanu ādai ap acīm!

Ieteikums – ieliec produktu ledusskapī (ne saldētavā) uz nakti un siltā vasaras rītā uzklāj to ādai acu rajonā! Patīkams vēsums un tūlītēja tvirtinoša sajūta nodrošinās acu ādas reljefa vienmērību un svaigumu!

Jana Janovska – ārste dermatoloģe, Baltijas Preventīvās un pretnovecošanās medicīnas asociācijas prezidente dalās iespaidos par Fillerina 932

Esmu sajūsmināta par jauno un iedarbīgo Fillerina 932 gelu ar hialuronskābi, kolagēnu un elastīnu. Tā nosaukumā ir identificētas galvenās sastāvdaļas – 9 molekulu hialuronskābes, 3 kolagēni un 2 elastīni. Šie spēcīgie komponenti palīdz cīnīties ar krunciņām ap acīm – tiek aizpildītas sīkās mikroreljefa nepilnības. Pateicoties sastāvā esošajam kolagēnam tiek nostiprināta ekstracelulārā matrica, tādējādi ādu padarot tvirtāku, kā arī tiek uzlabots ādas turgors (iekšējs osmātisks spiediens dzīvajā šūnā, kas regulē ādas ūdens balansu). Uzskatāmu rezultātu manīju jau desmitajā acu gela lietošanas dienā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *