Dr.med. Agnese Ruskule – preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente dalās iespaidos par CREXY gelu skropstu un uzacu augšanai

CREXY skropstu un uzacu augšanu stimulējošais līdzeklis ne tikai veicina matiņa augšanu, bet vienlīdz efektīvi padara mata struktūru biezāku. CREXY sastāvā esošās dažādu hialuronskābes molekulmasu un peptīdu molekulas efektīvi nokļūst līdz pat matiņa saknei, kas stiprina to un nodrošina produkta lietošanas efektivitāti.

Galvenais ir līdzekļa regulāra uzklāšana un jau pēc 2-3 nedēļām skropstu un uzacu matiņš kļūs ievērojami spēcīgāks un garāks. Sākotnēji to noteikti iesaku likt 2 reizes dienā uz labi attīrītas ādas un skropstām, kā to paredz ražotājs, bet pēc tam droši samazinot lietošanas intensitāti uz vienu reizi dienā, tādējādi uzturot sasniegto kuplo un garo skropstu un uzacu rotu.

Iesaku līdzekli ikdienas skropstu un uzacu matiņu kopšanā, īpaši pēc dekoratīvās kosmētikas lietošanas un atveseļošanas periodā pēc dekoratīvo skropstu noņemšanas.

Lai skaists mūsu dvēseles spogulis – acis!

Jana Kozlova – makeup māksliniece, Beauty Expert Award balvas ieguvēja dalās iespaidos par CREXY gelu skropstu un uzacu augšanai

Jana Kozlova – makeup māksliniece, Beauty Expert Award balvas ieguvēja dalās iespaidos par CREXY gelu skropstu un uzacu augšanai

Ko darīt, ja skropstu izskats un kvalitāte neapmierina?

Kāda smērē rīcineļļu, ir kas paļaujās uz kosmetoloģijas un dermatoloģijas produktiem vai kaut kādiem jauninājumiem, ar kuriem var panākt kuplāku skropstu efektu, veicināt to augšanu un nostiprināt tās.

Tas, ko es lietoju, ir Labo produkts – Crexy. Produktam ir divu veidu otiņas, kas nodalītas atsevišķās tūbiņās – vienā pusē aplikators ir kā smalks laineris, ar kuru iespējams līdzekli uzklāt precīzi uz skropstu saknēm,  otrā pusē ir birstīte, ar kuras palīdzību uzklāju līdzekli pāri visām skropstām un uzacīm. Konsistence ir viegla un gaisīga, līdzeklis nav pamanāms uz skropstām. Mani jo īpaši iepriecina tas, ka to var uzklāt pirms skropstu tušas, tādējādi panākot vēl efektīgāku skropstu izskatu, kā arī skropstas tiek pasargātas no tušas nelabvēlīgās ietekmes.

Acīmredzamu rezultātu sasniedzu pēc 2 mēnešu lietošanas un lietoju joprojām. Tagad esmu pārliecinājusies – Crexy tiešām strādā.

Runājot par skropstu augšanas veicinošiem produktiem, lūdzu, neaizmirstiet tos lietot arī uz apakšējām skropstām, tās arī ir pelnījušas biezāku un izteiksmīgāku izskatu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *