Dr.med. Agnese Ruskule – preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente dalās iespaidos par Fillerina dermokosmētiskās pildvielas komplektu

FILLERINA dermokosmētiskās pildvielas komplekts

Ādai novecojot, strauji samazinās hialuronskābes koncentrācija ādā. Tā rezultātā veidojas mikroreljefa izmaiņas –  mazākas un lielākas krunciņas, kā arī izteikts ādas sausums. Dermo-kosmētiskās pildvielas komplekts apvieno 6 dažādas hialuronskābes blīvuma molekulas (sākot no 1000 daltoni līdz 2 miljoni daltonu lielu molekulu). Katra blīvuma molekula mitrina ādu savā noteiktā ādas slānī, visvairāk mitrinot virspusējo ādas slāni epidermu, kas atbild par pirmajām, sīkajām ādas krunciņām. Produkta komplektā ietvertie aplikatori nodrošina precīzu līdzekļa uzklāšanu tieši problēmzonās, kas nodrošina efektīvu rezultātu. To var uzklāt gan acu zonā, gan pieres daļā vai uz visas sejas vienlaicīgi, gan uz kakla un dekoltē.

Produktu uzklāšana prasa mazliet vairāk laika nekā ierasts, uzklājot tikai vienu produktu, bet tas ir to vērts! Iesaku uzklāt uz nakti, jo kā jebkuri hialuronskābes bagātināti produkti var nedaudz “velties”. Apsolu, ka no rīta vēl modīsies ar mitrinošu plēvītes sajūtu uz sejas. Līdzeklis  strādā kamēr mēs guļam!

Jūlija Līne sertificēta kosmētiķe dalās iespaidos par Fillerina dermokosmētiskās pildvielas komplektu

Ikdienā rūpes par ādu ir ļoti būtiskas. Fillerina kosmētika ir lielisks risinājums – esmu sajūsmā par iegūtajiem rezultātiem! Gels nodrošina daudzveidīgu iedarbību dažādos dermas slāņos. Aktīvais komponents iedarbojas uz ādas matricu, veicinot dabisko pildvielu reģenerāciju, tādējādi āda kļūst tvirtāka, tiek aizpildītas grumbas un ādas tonis izlīdzinās. Savukārt, emulsija veido barojošu pārklājumu, kas nodrošina sejas ādai maksimālu komfortu, to padarot zīdaini maigu. Pateicoties mitrinošo un atjaunojošo vielu iedarbībai, sausās ādas īpašniecēm produkts var aizstāt dienas un nakts krēmu.

Jana Janovska – ārste dermatoloģe, Baltijas Preventīvās un pretnovecošanās medicīnas asociācijas prezidente dalās iespaidos par par Fillerina dermokosmētiskās pildvielas komplektu

Produkta nosaukums un iedarbības princips ir aizgūts no sejas ādas grumbu aizpildīšanas mehānisma (angl. filling), kas notiek ar galvenās aktīvās vielas palīdzību – hialuronskābi.

Dažādās molekulmasas hialuronskābe aizpilda lielākas un mazākas mīmikas un vecuma radītās grumbas. Līdzīgi kā aizpildīšana ar hialuronskābes procedūrām, ko veic kosmētiskajā medicīnā, Fillerina  dermokosmētiskās pildvielas komplekta galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas audos lielā daudzumā un, piesaistot ūdeni, aizpildīt ādas nepilnības – grumbas, noslīdējumu un sīkos nelīdzenumus. Vienlaikus iespējams arī palielināt vaigu kaulu un lūpu apjomu.

Pēc 14 dienu lietošanas kursa iespējams novērot pamanāmas ādas reljefa izmaiņas – āda kļūst samtaina, dziļi mitrināta, mikroreljefs ir gludāks, īpaši zonās ap acīm un kakla daļā.

Sasniegtais efekts saglabājas ļoti individuāli, un ir atkarīgs no tā, kāds ir dzīvesveids. Tā, piemēram, neveselīgs dzīvesveids, nepietiekošs miegs un saules iedarbība mazinās rezultātu un Jums nāksies atkārtot kursu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *