Piegāde un preču atgriešana

PIEGĀDES VEIDI

Bezmaksas piegāde ar DPD kurjeru vai Omniva pakomātiem sūtījumiem no 50 EUR. Pasūtījumiem zem 50 EUR piegādes maksa EUR 3,50

Sūtījums tiek piegādāts līdz norādītajai adresei vai pakomātam. DPD Piegāde tiek veikta darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, laikā no 9:00-19:00.

Saņemšana Biofarmacija birojā:

Pasūtījumus var saņemt Biofarmacija birojā Ģenerāļa Radziņa krastmala 29-1, Rīgā, P.- C., laikā no 10:00 līdz 16:00., iepriekš sazinoties pa tel.nr. +371 2355 1718
Izpārdošanas laikā veiktos pasūtījumus var saņemt pēc divām darba dienām kopš pirkuma veikšanas.

PIEGĀDES LAIKS

Piegāde ar DPD kurjeru:

Pasūtījumu apstrādes + piegādes laiks ir 3–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu, ņem vērā:

  • Piegādes tiek veiktas darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādi tādu saņemšanas adresi, kurā varēsi atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienas laikā.
  • Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
  • Noteikti jānorāda pareizs tālruņa numurs.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Piegāde uz Omniva pakomātu

Pasūtījumu apstrādes + piegādes laiks ir 3–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Saņemšana Biofarmacija birojā:

Pasūtījumus var saņemt Biofarmacija birojā Ģenerāļa Radziņa krastmala 29-1, Rīgā, darba dienās, laikā no 09:00-16:00.
Pasūtījumu varēsi saņemt nākamajā darba dienā pēc pirkuma veikšanas. Izpārdošanas laikā veiktos pasūtījumus var saņemt pēc divām darba dienām kopš pirkuma veikšanas.

Saņemot pasūtījumu, lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un nosaukt pasūtījuma numuru. 

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Biofarmacija atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlies atgriezt produktu, kura iegāde tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), tev jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas. 

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz:

E-veikala preču atgriešana
SIA Biofarmacija
Ģenerāļa Radziņa krastmala 29-1, Rīga, LV-1050, Latvija 

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu: [email protected] .