Cilvēkiem nav viegli samierināties ar matu izkrišanu. Un tā ir ne tikai ārēja problēma, bet arī psiholoģiska un medicīniska problēma. Normāli cilvēkam katru dienu izkrīt apmēram 100-150 matu. Augšanas stadijā jābūt 80%  matu  (anagēns) un 20% matu izkrīt (telogēns).

Ja cilvēkam katru dienu izkrīt vairāk matu un viņš sāk pamanīt, ka izlietnē, vannā pēc mazgāšanas, uz ķemmes vai vienkārši uz grīdas paliek daudz matu, tad nekavējoties ir jāvēršas pie matu speciālista. Tikai ar speciālas diagnostikas palīdzību var noteikt matu izkrišanas cēloni un noteikt pareizu ārstēšanu.

Matu izkrišanu biežāk izraisa nevis viens cēlonis, bet gan vesels faktoru komplekss. Cēloņi var būt dažādi – nervu stress, hormonālie traucējumi, autoimūnas problēmas (kad organisms izstrādā antivielas pret saviem matiem), kuņģa-zarnu trakta slimības, nepietiekams nepieciešamo mikroelementu un vitamīnu daudzums, parazitāras infekcijas, sēnīšu infekcijas, mikrocirkulācijas problēmas, kā arī matu mehāniski bojājumi (ķīmiskie ilgviļņi, krāsošana, nepareiza matu kopšana (tad mati neizkrīt, bet lūst).

Pareiza matu izkrišanas ārstēšana noteikti ir kompleksa. Tā ir patoģenētiska ārstēšana (matu izkrišanas ārstēšana) un ārēja (pareiza matu kopšana).

Pašlaik ir daudz mūsdienīgu metodiku un kosmētikas līdzekļu ārējai lietošanai, kas palīdz apturēt matu izkrišanu.

Pie matu kosmētikas līdzekļiem pieskaitāmi ne tikai lokālas iedarbības līdzekļi, kas veicina matu augšanu, mikrocirkulācijas uzlabošanu, bet arī līdzekļi, kas veicina matu izskata uzlabošanu ( šampūni, balzami, kondicionieri, matu veidošanas līdzekļi utt. ) Šie skaistuma līdzekļi ir paredzēti matu attīrīšanai un aizsardzībai.

Savā praksē izmantoju dažādus ārējos matu izkrišanas līdzekļus. Un es gribu pieminēt tādus preparātu kā Crescina.

Zīmola Crescina preparāti pamatojas uz nopietniem zinātniskiem pētījumiem un pārbaudēm.  Šis zīmols nodrošina visaptverošu matu ataugšanas + pret matu izkrišanas terapiju. Tas ir pašu matu cilmes šūnu aktivators. Nodrošina folikulu aktivitātes palielināšanos un tādējādi stimulē matu augšanu. Aktivizē paša mata cilmes šūnas.

Nav nepieciešamas sāpīgas galvas injekcijas.

Produkts satur patentētu sastāvdaļu kompleksu, kas ir iekapsulēts īpašos nesējos, kas nodrošina to pakāpenisku un ilgstošu izdalīšanos galvas ādā. Pateicoties Transdermālajai tehnoloģijai, aktīvās vielas un kompleksi var iekļūt caur matu sistēmu ne tikai transfolikulārā ceļā (pa folikulas atveri), bet arī caur galvas ādas slāņiem.

Rezultāti ir redzami pēc 2 mēnešu Crescina lietošanas. Mati sāk augt problēmzonā un kļūst biezāki. Īpaši efektīvs androģenētiskās un difūzās alopēcijas gadījumā. Efektīva arī pret uzacu un bārdas izkrišanu.
Formulas ir izstrādātas atsevišķi vīriešiem un sievietēm. Crescina ir viegli lietojams. Ieteicamais kurss ir 2-4 mēneši un atkārtot pēc 6 mēnešiem. Ārsts-trihologs shēmu var mainīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *