Mūsu ādai ir nepieciešams KOLAGĒNS, lai tā būtu elastīga un izturīga. “Kolla” tulkojumā no grieķu valodas nozīmē LĪME! Un tieši tā arī ir – kolagēns ir olbaltumviela, kas satur jeb “salīmē” kopā mūsu organisma saistaudus.
Kolagēns atrodas ādā, kaulos, cīpslās, saitēs, skrimšļos, orgānos, muskuļos, asinsvados, gļotādu audos, nagos un pat matos. Dermu, jeb ādas vidējo slāni, kas balsta mūsu ādas virskārtu, veido apmēram 80 procenti kolagēna.
Kamēr mums kolagēna pietiek, āda ir blīva, gluda un elastīga. Apmēram pēc 30 gadu vecuma, kad organismā dabiskās novecošanas ietekmē viss sāk noritēt lēnāk, ādas šūnās nenovēršami palēninās kolagēna sintēze, āda pakāpeniski atslābst, zaudē elastību, sāk veidoties pirmās grumbiņas. Šo procesu paātrina intensīva fiziskā slodze, sevišķi ja vielmaiņa patērē vairāk olbaltumvielu, nekā uzņemam ar pārtiku.
Kolagēna šķiedras būtiski bojā arī pārmērīga sauļošanās, vides piesārņojums, smēķēšana, stress, brīvie radikāļi. Tas viss izraisa kolagēna sintēzes traucējumus, padarot ādu aizvien plānāku, grumbas – redzamākas. Par kolagēna deficītu organismā var liecināt ne tikai dziļas grumbas, bet arī stīvums un sāpes locītavās.

Labā ziņa – kolagēna rezerves VAR papildināt! 

SKIN MAXfiller – uztura bagātinātājs ar maksimāli augstu KOLAGĒNA un HIALURONSKĀBES saturu ādai, matiem un nagiem! Tas satur arī C vitamīnu, magniju, zaļās tējas ekstraktu, cinku, brūno aļģu ekstraktu un jodu. NESATUR saldinātājus, tas nozīmē – nekādu lieku kaloriju. Arī sastāvā esošā hialuronskābe ir ļoti būtiska ādas veselībai un skaistumam, jo hialuronskābe veicina kolagēna ražošanos ādā, kā arī tā ir nozīmīga ādas mitrināšanā! Hialuronskābe darbojas kā magnēts, palīdzot ādas šūnām saglabāt pēc iespējas vairāk ūdens, tādējādi nodrošinot ādas elastību, tvirtumu un labu izskatu.
Jo īpaši būtiski tas ir vasarā, kad saules un augstākas temperatūras ietekmē mūsu āda mitrumu zaudē vēl vairāk.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *